piątek, 10 kwietnia 2015

Wyniki candy, czyli znajcie me dobre serce :) + mała reorganizacja

Witajcie Moi Drodzy,

nadeszła chwila rozwiązania candy. Dziękuję bardzo Wszystkim odważnym za wzięcie udziału w rozdawajce - niespodziance. :) Jak chcę dać Wam poznać me dobre serce? A no tak, iż zdecydowałam się z Waszej 19-stki obdarować nie jedną, lecz dwie osoby. :)

 Oto one:


pod numerem 6 - Bogusława Molenda, pod numerem 8 - dekupagekinii.

Serdecznie gratuluję! Poproszę o Wasze adresy na blogowego maila, dziękuję. :) Zdjęcia niespodzianek pokażę, jak dotrą one fizycznie do obu adresatek.

Garstka słów odnośnie reorganizacji - zmiana polega na usunięciu odnośników do witryny dobre.pl oraz dobryarchitekt.pl, na którym był opublikowany mój artykuł. Strony te zawiesiły swoją działalność a domeny zostały wystawione na sprzedaż. Taka korekta, by nie odwoływać się do stron - widm i nie podkopywać własnej wiarygodności. :)

Pozdrawiam serdecznie i dobranoc.

Karolina

10 komentarzy:

 1. Gratuluję dziewczynom i Tobie dziękuję za zabawę:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. a 8 to moja tzw. szczęśliwa liczba:) sprawdziło się:)
   Dziękuję raz jeszcze:)

   Usuń
 3. Wcześniej już napisałam komentarz ale prawdopodobnie w czasie porannych obowiązków zapomniałam go dodać więc robię to ponownie dziękując organizatorce za świetną zabawę . Wygrana jest dla mnie sporym zaskoczeniem bo ostatnio los mnie nie rozpieszcza a szczęście omija mnie szerokim łukiem więc tym bardziej doceniam tą miłą niespodziankę .
  Adres wysłałam już pocztą na maila . Pozdrawiam serdecznie .

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję serdecznie:) i jednocześnie dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje i dziękuję za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla wylosowanych :) Fajna zabawa.

  OdpowiedzUsuń
 7. gratuluję zwycięzcom i zapraszam do mnie na losowanie czapek i opasek http://modernvintagehousewife.blogspot.com/2015/05/candy-rozdawajka-losowanie.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Trochę opóźnione, ale serdeczne gratulacje dla wylosowanych! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każde miłe słowo, bez Was blogowanie nie miałoby najmniejszego sensu. :) Zapraszam do częstszych odwiedzin!