niedziela, 19 lutego 2017

Złoty Dziedziniec i ogrody jak z bajki, czyli zima w wielkim mieście :)

Witajcie Moi Drodzy,

z pewnością nie jestem jedyną, która marzy by ciepłe buty, kurtkę i czapkę schować głęboko do szafy. Chciałabym już nosić lekkie sukienki, suszyć włosy w promieniach słońca, czytać książkę w ogrodzie... rozmarzyłam się. :) Zimą jednak są miejsca, które na przekór szybko zapadającemu zmrokowi świecą szczególnie jasno i zapraszają w swoje progi tych, którzy nie boją się niższych temperatur. Zakładajcie zatem czapki i rękawiczki! Zapraszam na spacer po Królewskim Ogrodzie Światła na warszawskim Wilanowie. :)

Złoty Dziedziniec wraz z mappingiem na fasadzie pałacu (tutaj dzieło zaprezentowane w ramach Wirtualnej Galerii Obrazów)Ogród Wyobraźni, gdzie diody rozświetlają się w rytm muzyki klasycznej. :)

Magiczny Ogród Króla i pszczoła, która skradła moje serce od pierwszego spojrzenia. :)Królewski Ogród Światła jest czynny do 12 marca, także pozostały jeszcze trzy tygodnie na zaplanowanie bliższej lub dalszej wycieczki. :) Więcej szczegółów na stronie Muzeum Pałacu Króla Jana III klik i funpage'u klik. Polecam śledzenie tego drugiego - na bieżąco publikowane są informacje choćby o nieoczekiwanym zamknięciu ogrodu, z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. :)

Pozdrawiam serdecznie,

Karolina
 

10 komentarzy:

 1. Ojejku! ALe magicznie! Muszę kiedyś wybrać się do Poslki w zimę <3 Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudeńka! Wow! Zobaczyć na żywo, coś wspaniałego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie tak! :) Do wiosny bliżej niż dalej, istnieje szansa, że wieczory będą cieplejsze i przyjemniej będzie tam spędzić czas. W tamtą pamiętną sobotę było potwornie zimno... Plus taki, że zwiedzających niewiele. :) Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Ale przepiękne widoki! Chciałabym popodziwiać te światełka na żywo:)
  devildisorders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca sezonu 2016/2017 zostały jeszcze dwa tygodnie... :) Pozdrawiam!

   Usuń
 4. WOW ale pięknie! :)
  Przesyłka doszła !
  Jest EXTRA!
  DZIĘKI :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie pięknie! :) Super, cieszę się bardzo!

   Usuń

Bardzo dziękuję za każde miłe słowo, bez Was blogowanie nie miałoby najmniejszego sensu. :) Zapraszam do częstszych odwiedzin!