poniedziałek, 23 grudnia 2013

Prezent i życzenia

Mikołaj przyszedł do mnie trochę wcześniej. :) A wszystko zaczęło się od jednego maila...

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zostałam zaproszona do napisania artykułu na stronę dobryarchitekt.pl, który w dniu dzisiejszym został opublikowany i równocześnie wypromowany na Facebooku. :) Dobryarchitekt.pl jest jedną z licznych partnerskich stron portalu dobre.pl - serwisu ogłoszeniowego, który równocześnie wyszukuje i promuje blogi poświęcone różnorodnym pasjom.

W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować Pani Justynie, od której to otrzymałam ów tajemniczą wiadomość. Biorąc pod uwagę to, jak wiele jest blogów o podobnej tematyce, czuję się wyróżniona propozycją współpracy. :)

Poniżej link do informacji na Fb:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=193105487547767&set=a.154554771402839.1073741828.136197709905212&type=1&theater ,

oraz bezpośrednio do artykułu :)
http://dobryarchitekt.pl/papierowy-platek-tworczosc-powinna-byc-spontaniczna/

Serdecznie zapraszam do lektury. :)

Przy okazji wrzucę jeszcze jedno ozdobione pudełko, przedostatni punkt na liście. :) Ten ostatni, jeżeli tylko się uda, opublikuję już po świętach.

Wszystkim odwiedzającym życzę spokojnych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz czasu spędzonego w gronie kochanych przez Was i kochających Was ludzi. Do tego wymarzonych podarków. :) Wesołych Świąt! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każde miłe słowo, bez Was blogowanie nie miałoby najmniejszego sensu. :) Zapraszam do częstszych odwiedzin!