niedziela, 9 sierpnia 2015

Wezwanie na candy :) (sprostowanie)

Witam Was Wszystkich,

Urlop paradoksalnie wyssał ze mnie energię twórczą, najwyraźniej potrzebowałam odpoczynku od wszystkiego. Po dwutygodniowym "rozruchu" wróciła zarówno wena oraz chęci, czego efektem jest moje zaproszenie na kolejne candy, tym razem z okazji minionej drugiej rocznicy powstania bloga. :)


ZASADY

 • napisz komentarz pod tym postem, który upominek chciał(a)byś dostać i dlaczego (tak, tak, ponownie zostaną obdarowane dwie osoby:) ),
  (update 13.08.2015 - Moi Drodzy, czynię sprostowanie po prywatnej rozmowie z jedną z osób, która chciała wziąć udział w candy. Okazało się bowiem, iż nie do końca sprecyzowałam, według jakich kryteriów chcę wybrać zwycięzców. Deseczki trafią do szczęśliwców w drodze losowania, jak zawsze, lecz tym razem będzie przeprowadzone dwukrotnie - jedno dla grupy wybierającej drobiazg żółty, drugie - niebieski. :) Pytanie "dlaczego" padło ze zwyczajnej ciekawości z mojej strony i nie ma żadnego wpływu na ostateczne rozstrzygnięcie candy. Przepraszam za nieporozumienie. :) Mojej imienniczce bardzo dziękuję za cenną uwagę a Was Wszystkich zapraszam raz jeszcze.) 
 • umieść na bocznym pasku swojego bloga podlinkowany banerek kierujący do tego posta,
 • jeżeli nie masz bloga, nie szkodzi, pozostaw adres mailowy :)
 • zabawa trwa miesiąc, na zgłoszenia czekam do 09.09.2015,
 • do obserwowania nie nakłaniam :),
 • wysyłka wyłącznie na terenie Polski.


Zasady jasne jak zawsze, trochę mniej, co zmalowałam - dosłownie. Nawinęły mi się pod rękę dwie deseczki (tym razem z innego miejsca i jeszcze ich trochę zostało. Kto śledzi moje poczynania w miarę na bieżąco,ten wie o co chodzi:) ). Rozmiarów są niewielkich, ok. 23 cm, każda w innym stylu - tak podyktowało serce a ręka wykonała. :) Wierzę, że wybierzecie coś dla siebie. Poniżej prezentacja.


Gorąco zapraszam i pozdrawiam!

Karolina

7 komentarzy:

 1. Piękne deseczki! Zycze wszystkim powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym wygrać deseczkę nr 1 ponieważ idealnie pasowałaby do wystroju mojej kuchni i również dlatego że uwielbiam takie deseczki.

  Banerek na moim blogu-http://kosmetykoweszalenstwo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja powalczę o wspaniałą niebieską deseczkę. Na zakochane pary zawsze milo się patrzy, więc taki nastrojowy upominek mam nadzieje,że trafi do mnie.:-) Mój e-mail orzechowska2811@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybieram deseczkę nr 2,ponieważ kocham koty <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Lato się kończy więc wybieram motyla, żeby przypominał mi słoneczne dni. Zapisuję się do zabawy, pozdrawiam serdecznie i zapraszam Cie do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Biorę udział :)
  Wybieram deseczkę nr.2 ponieważ bardzo podoba mi się grafika tej deseczki ,najbardziej te zakochane kotki :)

  E-mail : sylwciaa123@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każde miłe słowo, bez Was blogowanie nie miałoby najmniejszego sensu. :) Zapraszam do częstszych odwiedzin!