poniedziałek, 21 lipca 2014

Wyróżnienie Liebster Award cz. 2

Doszłam do wniosku, że warto było się chwilę wstrzymać z rozdaniem wyróżnień - dwie osoby dotarły do mnie same. :)  Popatrzyłam, poczytałam i zadecydowałam. :)

I tak wyróżnienie wędruje do:

1. Zainspirowana Ewela - za bardzo udane początki i wielki potencjał w pleceniu w papierowej wikliny.
2. Sutasz i inne przygody - za moje zbieranie zębów z podłogi, na widok Twoich prac szczęka opadła mi z łoskotem. :)
3. Handmade by Emi - za całokształt, jedno z moich ulubionych miejsc w sieci :)

Pytania ode mnie:

1. Najprzyjemniejsza rzecz w blogowaniu
2. Umiłowane zajęcia (poza robótkami) :)
3. Co blogowanie wniosło do Waszego życia?
4. Czy jest jakaś technika handmade, którą chciałybyście się dopiero nauczyć?
5. Ulubiony kolor
6. Wymarzona podróż
7. Kawa czy herbata?
8. Wiosna, lato, jesień czy zima? :)

Dziękuję. :)

Pozdrawiam!


8 komentarzy:

 1. Bardzo, BARDZO Ci dziękuję za wyróżnienie! :)) Cieszę się, że podobają Ci się moje prace, bycie docenionym bardzo podnosi na duchu i dodaje energii do dalszego tworzenia i samodoskonalenia. Jednakże na samym początku mego blogowania uznałam, że - o ile takie wyróżnienia są super-miłe - to jednak nie będę się w nie włączać.
  Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam! :)
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem. :) Zauważyłam, że na wielu bogach jest informacja o tym, że nie chcą się w wyróżnienia angażować. U Ciebie nie znalazłam (a może mam coś z oczami? :) ), toteż pozwoliłam sobie Ciebie wyróżnić. :) Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Witam Serdecznie Ci dziękuję za wyróżnienie:) Zabieram do Siebie:) Czy mogłabyś mi przybliżyć zasady takie zabawy bo jest to moja pierwsza. Serdecznie Dziękuję :) Pozdrawiam Ewelina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, że pojawiam się dopiero dzisiaj, jednakże widziałam, że w mig chwyciłaś zasady. :) Pozdrawiam Cię serdecznie!

   Usuń
 3. Bardzo dziękuję za wyróżnienie. To już drugie w ciągu ostatnich kilku tygodni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny blog:3 Bardzo spodobał mi się tekst, który napisałaś przy "o mnie" ;) Mam takie jedno pytanie... Widzę, że się odbywa jakiś konkurs. Czy mogłabyś mi wytłumaczyć na czym on polega, albo podać link do strony, gdzie o tym piszą? No i czy jest jeszcze możliwość wzięcia w nim udziału?
  ~pozdrawiam, Maja_real-sen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. :) Co do tekstu, cytat pochodzi z utworu "Nice" zespołu Lemon. :) Jeżeli chodzi o wyróżnienia, zielonego pojęcia nie mam kto je zapoczątkował, krążą jednak po blogowym świecie i gdy trafią akurat do Ciebie, przekazujesz je dalej. Po otrzymaniu wyróżnienia zwykle odpowiadasz na pytania zadane Ci przez osobę wyróżniającą, następnie Ty wyróżniasz kolejne blogi i zadajesz pytania ich właścicielom. :) Candy na moim blogu zaś jest wciąż otwarte, szczegóły znajdziesz pod postem "Rocznicowe candy", zapraszam Cię serdecznie do zabawy! Pozdrawiam!

   Usuń

Bardzo dziękuję za każde miłe słowo, bez Was blogowanie nie miałoby najmniejszego sensu. :) Zapraszam do częstszych odwiedzin!