poniedziałek, 23 lipca 2018

Box chrzcielny z podrasowanymi tekturkami :)

Witajcie Moi Drodzy,

przywykłam do fotografowania na ciemnym stole, jednkże doszłam do wniosku, że na jasnym tle widać więcej. :) Do dopracowania pozostaje jeszcze blenda, wtedy będzie prawie jak pro. :)

Po raz pierwszy pokusiłam się o kolor na tekturkach. Niebieski kolor z serii Małe Jest Piękne (Galeria Papieru), który wylądował między innymi na wieczku, wpada bardziej w zieleń, przez co surowe dodatki prezentowały się zbyt blado.

Zabawę w Matejkę miałam zakończyć na niebieskich majtasach ale to jeszcze nie było to.

Ostatecznie misie tu i ówdzie lekko się zaróżowiły. :) Mocniejszy akcent wprowadziłam także na środek, kolorując w całości dziecięce krzesełko. W projekcie wykorzystałam dodatkowo pozostałości po papierach Emma&Billy (Laserowe Love), które zdecydowanie wyglądają bardziej niebiesko. :)

Pozdrawiam serdecznie,

Karolina

2 komentarze:

  1. Fajnie jest przyjść z taką oryginalną kartką, ja zawsze prosze siostre żeby mi zrobiła jak wybieram się na jakąś większą uroczystość

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest duże zainteresowanie na takie personalizowane projekty. To bardzo cieszy, szczególnie przy współczesnym zalewie gotowców, nierzadko tandetnych. :)

      Usuń

Bardzo dziękuję za każde miłe słowo, bez Was blogowanie nie miałoby najmniejszego sensu. :) Zapraszam do częstszych odwiedzin!